Областният управител поздрави общините
Областният управител поздрави общините / netinfo

Специални поздравителни адреси до кметовете на 10-те общини изпрати областният управител на Враца Пепа Владимирова. Тя поздрави местната власт и гражданите с 12 октомври - Деня на българските общини и пожела енергия и сили, много работа и успешни проекти за общините. В обръщението си областният управител подчерта, че единствената гаранция за успеха е съвместното му постигане. Затова нейната подкрепа за добрите намерения и идеи за развитие ще бъде 100%-ова.