Областният управител на Враца д-р Антонио Георгиев е на кратко посещение в област Нитра, Словакия. Той се срещна с колегата си инж. Милан Белица, за да обсъдят споразумение за сътрудничество в сферата на туризма, бизнеса, образованието, здравеопазването и икономиката.
Срещите на врачанската делегация в са протекли успешно, съобщиха от пресцентъра на обл. управа. Интерес към посещението на обл. управител са проявили от най-голямата държавна телевизия и една от регионалните, за които д-р А.Георгиев е дал интервюта.