Три проблемни инфраструктурни обекта в общините Мизия и Оряхово ще посети днес областният управител на Враца Пепа Владимирова. От областната администрация са изпратени и покани до всичките 7 народни представители от региона за участие във визитите.
След среща с кмета на Оряхово Георги Пенков ще бъде направен оглед на свлачищата в Източния квартал на града и на път, който е пострадал от тях.
По-късно екипът воден от областния управител ще се срещне с кмета на Мизия Виолин Крушовенски и ще направи оглед на продължаващия ремонт на пътя Мизия-Гложене. В петък жителите на града протестираха заради сериозните транспортни проблеми, които причинява пълното затваряне на тази отсечка.
В обиколките на двете общини ще се включат и директорът на Областно пътно управление инж. Стефан Илиев, както и представители на изпълнителите - Холдинг „Пътища".