Нов тролей във Враца
Нов тролей във Враца / netinfo

Във Враца днес се очаква да пристигне нов тролей, който ще се изпробва в продължение на две седмици по улиците на града, съобщи управителят на фирма “Тролейбусен транспорт” Славчо Тодоров. Тролеят е българско производство и ще се движи по линия 17. След теста ще бъде изготвена оценка за качеството и необходимите подобрения на тролея.

Кметът на Враца Тотю Младенов обяви, че ще се търсят възможности от Европейските фондове за закупуване на нови тролеи и автобуси.