Наградиха пожарникари за добри резултати
Наградиха пожарникари за добри резултати / netinfo

 Четирима служители на Пожарната безопасност и спасяване - Монтана са наградени по случай професионалния празник на българските огнеборци - 14-ти септември. Директорът на Главна дирекция "Пожарна безопасност и спасяване" главен комисар Николай Николов е наградил с "обявяване на благодарност и три дни платен отпуск" главен инспектор Ивайло Цветанов  от Държавен противопожарен контрол при ПБС-Монтана. Отличието е за постигнати резултати в цялостна му дейност през изтеклата година.

Същата награда са получили и 3-ма пожарникари от Районното управление на ПБС в гр. Лом. Тя е присъдена от директора на ОД МВР Монтана комисар Чавдар Караджов по повод отличното им представяне в националното учение "Защита 2009", което се проведе в с. Ковачица.