46 годишен мъж е с избити зъби след бой на футболен мач, информират от ОДМВР Монтана. След срещата между "Ком" и "Превала" на стадиона в Берковица възникнал скандал между 18-годишния Г.Л., 32-годишния П.Г., и двамата от с. Николово, общ. Монтана и 46-годишния Б.И. от Берковица.
Свадата преминала в сбиване, при което по-възрастния мъж е пострадал.
По случая е образувано досъдебно производство в РУ МВР Берковица.