Маскирани обраха магазин
Маскирани обраха магазин / netinfo
Маскирани обраха снощи хранителен магазин в с. Баница, съобщиха от ОДП. Според продавачите, нападателите са били трима, единият от тях - въоръжен с пистолет. Групата е откраднала около 60 лв. Намерена е информация за лабораторна обработка.