Кражбата на винетки не секва
Кражбата на винетки не секва / netinfo

Още два винетни стикера са сменили собствениците си през последното денонощие, съобщават от ОДП. С тях изчезналите винетки през изминалата седмица стават 7.

За липсите са съобщили собствениците на “ВАЗ” и “Ауди”. На едната кола е увредена ключалката, в другата е проникнато през незаключена врата.

До днес винетки се крадяха от неохраняеми паркинги в жк”Дъбника”. От полицията не уточняват къде са били паркирани последните два пострадали автомобила.