Крадат винетки във Враца
Крадат винетки във Враца / netinfo
Два винетни стикера са били откраднати за една нощ от автомобили в жк”Дъбника” във Враца, информират от ОДП.

За кражбите са съобщили собствениците на колите. Едната е „Москвич” 21412, от нея липсва и СD, другата е „ВАЗ” 2104. Автомобилите са били паркирани на неохраняеми паркинги.