Кметове и министри дебатират промените в средното образование
Кметове и министри дебатират промените в средното образование / Дарик

"Общински акценти в политиката за подобряване на средното образование" бе темата на презентацията на зам. председателя на Националното сдружение на общините в Република България и кмет на Монтана Златко Живков по време на шестата годишна среща на сдружението. В последвалата дискусия се включиха и министъра на образованието Йорданка Фандъкова заедно с експерти от министерството.

Годишната среща се провежда в Сандански и в нея участват кметове, председатели на Общински съвети и съветници, министри и областни управители. Очаква се този следобед на официална церемония да бъде подписано споразумение за сътрудничество между НСОРБ и новото правителство.

В прикачения файл - интервю на Златко Живков за Дарик.