Как ще посрещнем   празнично 2007 ?
Как ще посрещнем празнично 2007 ? / netinfo
Комисия ще събира предложенията за празничното посрещане на новата 2007г. Това бе решено на работна среща днес, организирана от областния управител на Враца. Първото заседание на комисията ще бъде в средата на седмицата. Все още се уточнява мястото на тържеството, което трябва да отбележи приемането на страната ни в Евросъюза. Стана ясно, че една от проявите ще бъде голям концерт с участието на местни състави и изпълнители.Те ще посетят всички общински центрове в областта в първите дни на 2007.