Хванаха крадец на дебитна карта
Хванаха крадец на дебитна карта / netinfo

Разкриха крадец на дебитна карта, който изтеглил 4800лв. от нея, съобщават от полицията във Враца. На 9 септември е получен сигнал от 37-годишна жена, чиято карта била открадната. При проведените оперативно-издирвателни мероприятия е установен извършителят на престъплението- 33-годишният Р.Р. от Бяла Слатина. Част от парите са намерени и иззети.