Фалшив сигнал за бомба
Фалшив сигнал за бомба / netinfo
Фалшив сигнал за бомба са подали две деца на 11 и 12 години вчера следобяд във Враца. На тел. 160 е получено анонимно съобщение, детски глас е заявил, че в СОУ “Н. Войводов” във Враца има поставена бомба. Децата са ученици в същото училище, уведомяват от ОДП-Враца.