Две коли горяха за последните 24 часа във Враца
Две коли горяха за последните 24 часа във Враца / netinfo
Служители на РПУ Враца откриха извършителите на кражба на автомобил, отнет противозаконно в нощта на 31.01. срещу 1.02. Лекият автомобил „Опел Вектра” се намирал на паркинг в ж.к Дъбника” до бл. 142. Намерен е изгорял на 1 февруари в района на „Деривол”. Обвинени за кражбата и палежа са 20 годишният И.И. и 17 годишният С.Д.

За още един изгорял автомобил „Опел Вектра” съобщават от ОДП Враца. Колата се е самозапалила тази нощ на ул.”Стефанка” 28 в областния град. „Опелът” е собственост на „Общинска банка” АД София.