Две  коли горяха през уикенда във Враца
Две коли горяха през уикенда във Враца / netinfo
Запалиха “Ауди 80” на паркинг в жк "Дъбника", съобщиха от ОДП-Враца. Собственикът на колата, 28 годишен врачанин, е съобщил в полицията за инцидента. Вследствие на палежа е обгоряла предната лява част на автомобила. Нанесената щета е за около 400 лв. Пожарът е загасен от собственика.

От проведените бързи ОИМ по горещи следи е установено, че извършители на деянието са двама военнослужещи от поделението във Враца.

Това е вторият случай на палеж за последните два дни. В петък две 19-годишни девойки запалиха “Тойота”, собственикът на която Пламен Василев е бил приятел на едно от момичетата.