Двама ранени при катастрофа във Враца
Двама ранени при катастрофа във Враца / netinfo

Двама са в болница след катастрофа станала тази нощ в жк „Сениче” във Враца, съобщиха от ОДП. При инцидента са се ударили лек автомобил „Опел”, управляван от 23 годишен водач, с инициали М.Д. от с.Девене и „Ауди”, управлявано от 42 годишен врачанин.

Ранени са: пътничка от втората кола – Ц.В. на 31 години, която е с фрактура на таза и бедрена кост, има опасност за живота й и водача на л.а. „Опел”, получил фрактура на челюстта. И двамата са настанени в МБАЛ „Христо Ботев”.

Според полицията, причина за катастрофата е неспазване на предимство от страна на 23 годишния младеж.