Децата започнаха училище без проблеми
Децата започнаха училище без проблеми / netinfo
Няма проблем с връщането на децата в училище след Коледната ваканция – съобщи днес кмета инж. Тотю Младенов. Навсякъде улиците са почистени, осигурено е и отоплението за сградите. През почивните дни са отстранени авариите в парните инсталации в училищата в селата Бели извор и Баница. Днес се работи по отстраняването и на протеклия покрив на ЦДГ 13 във Враца.