Децата от Криводол празнуваха
Децата от Криводол празнуваха / снимка: община Криводол

Общоградски детски празник, по случай 1-ви юни - Международния ден на детето, се проведе в Криводол. Празникът бе организиран от Народно читалище „Н. Й. Вапцаров - 1924" и Община Криводол.

С много смях, музика, песни и танци се изпълни площада пред читалището. Заместник кметът на общината инж. Тошко Павлов поздрави най-малките жители на общината с един от най-празничните дни в годината и им пожела прекрасно детство, изпълнено с много смях, мечти  и забавни игри.

 

С много усмивки и настроение изпълни ролята си на водещ главният библиотекар към читалищната библиотека - Христина Кръстева.

На сцената за таланти се изявиха децата от детските градини в Криводол, Галатин и Лесура и децата от училищата в Пудрия, Краводер и Криводол. Неделима част от веселието бе и почерпката. Лакомства, осигурени от Община Криводол зарадваха малките и големи празнуващи.