Дарик Враца получи ПИСМО
Дарик Враца получи ПИСМО / netinfo

Неочаквано на  електронната ни поща дойде приятно писмо. Публикуваме го без промяна и очакваме и вашите мнения, както тук, в коментарите на сайта, така и на ефирния ни телефон: 092-66-54-02.Ето и теста на писмото:

"Здравейте , Дарик радио!!!

Ние сме ученички от 7а клас ОУ „ Давид Тодоров ” с класен ръководител Радка Тошева. За първи път се срещнахме с някой интересни хора за нас: Анелия Костова, Мила Иванова, Мая Ценова, когато посетихме радиото. Впечатлихме се още от първата ни среща. Вие сте добри и мили хора и се отнесохте с нас топло и приятелски. Трудно ви открихме, защото студиото ви бе преместено. Качвайки се по стълбите, бяхме много притеснени да не би да се провалим и да се изложим. Не искахме да ви пречим и да ви досаждаме. Обаче се случи точно обратното: вие показахте уважение към нас, държахте се като важни за вас гости. Дори ни взехте интервю с кратки изречения. Ние все още се срамуваме, но започнахме да ви задаваме въпроси, които може би не сте очаквали. Искахме да разберем и да научим много повече за радиото и журналистическите текстове и затова как се работи в него. Разбрахме, че наистина е хубаво! Научихме как се справяте с всички задачи, за медиите, апаратурата, сценариите и много други.Оказа се, че през целия работен ден имате интересна информация за слушателите, и малкото свободно време за шеги, забави и закачки. Вие ни отговаряхте подробно професионално, и може би искахте да ни привлечете към професията. И НАИСТИНА СЕ ПОСТАРАХТЕ!!! Вие сте невероятен екип, безупречни сте задружни и единни и се отличавате по всичко от другите, с настроението и прекрасното общуване със слушателите и музиката. Затова ние ви отправяме хиляди благодарности, успехи и всичко най-най… Ще посещаваме редовно сайта ви и ще гласуваме за вас, защото си заслужава!!!

ПРЕКРАСНИ СТЕ!!!

Очаквайте, неочаквана ни среща отново!!! Беше ни много приятно наистина!

15.11.2007 год. Поля, Кристина и Моника