Да посрещнем заедно 2008 година
Да посрещнем заедно 2008 година / netinfo

В празничната новогодишна нощ Община Враца ще организира за пореден път тържество на открито за посрещането на 2008 г.  Празничната програма ще започне в 11.30 ч. на площада пред сградата на СДС и бившия „Джоли бар”. Водещ на програмата ще бъде DJ Сашо Илиев. В първите минути на 2008 година празнична заря ще озари централната част на града. От 00.30 до 02.00 ч. за  настроението на врачани ще се грижи групата на Стойчо Атанасов „Four play gang”.