Б.Борисов: Можем и без НСОРБ
Б.Борисов: Можем и без НСОРБ / Мая Ценова
"За ГЕРБ, Сдружението на общините в Република България не съществува по начина, по който бе проведен избора", обяви днес във Враца кметът на София Бойко Борисов. Той допълни, че ще атакуват решението на общото събрание пред съда, но няма да работят в посока на сформиране на ново сдружение.

По повод думите на Сергей Станишев, че напускането на общото събрание на кметовете на ГЕРБ са циркови номера, Бойко Борисов нарече премиера “Главен клоун в нашия цирк”.

Неформалният лидер на партията, заедно с председателя Цветан Цветанов участваха във Враца в откриването на офис на евродепутатите от ГЕРБ.