55 годишен мъж се самоуби
55 годишен мъж се самоуби / netinfo

55 годишен мъж е намерен мъртъв зад жилищен блок на ул. „Сестри Хаджикръстеви” във Враца, съобщиха от ОДП. Инициалите на починалия са Х.Д. Извършен е оглед на местопроизшествието, при което е установено, че входната врата на жилището е заключена от вътрешната страна. Предполага се, че мъжа е скочил от терасата на жилището си. По случая в РУ на МВР-Враца е образувано дознание.