22 годишен младеж е загинал при катастрофа, станала между селата Михайлово и Септемврийци, съобщават от ОДП Враца. При инцидента тежкотоварен автомобил “Форд Транзит” се е блъснал в крайпътно дърво, в ляво по посока на движение. Причините все още се изясняват. Убитият е пътувал в автомобила, инициалите му са Н.Е.. Водачът – З.Г., също на 22 години, е настанен в ломската болница, без опасност за живота. И двамата мъже са от с.Замфирово, монтанско.