19 - годишен  направи опит за самоубийство
19 - годишен направи опит за самоубийство / netinfo
Младеж от  Мездра е направил опит за самоубийство, като е погълнал близо 300 таблетки различни антидепресанти, съобщиха  от Областна дирекция "Полиция" Враца. Момчето е на 19 години и е настанено на 8 юли в Реанимация  на врачанската болница  с опасност за живота, уточниха от пресцентъра на полицията.  Като повод за трагичния  инцидент се посочват причини от семейно-битов характер.