/ КПС Астери
Василики Кадоглу бе избрана за стана спортист на Варна за месец декември. Тя е състезател на КПС „Астери“. Плувкинята спечели също и приза за №1 на варненското спортно училище за изминалия месец. Василики има златен медал при жените на 800 м. св.стил с нов рекорд и два сребърни медала на Държавното лично отборно първенство.

Отбор на последния месец за миналата годна е клубът по плуване ПСК „Черно море“ , който има сребро от Държавното първенство за девойки и юноши старша възраст. Състезателите на клуба могат да се похвалят също със сребърен медал при децата от Държавното първенство в Пловдив-отборно, както и с отборна титла в комплексното класиране мъже и жени (24 медала,от които 10 златни).

В онлайн анкетата №1 е състезателят на КПС „Астери“ Георги Цурев, който  грабна сребро на 100 и 200 м.гръб на Държавното лично отборно първенство.