Девет отличия за “Вариант 5”- Търговище днес
Девет отличия за “Вариант 5”- Търговище днес / netinfo

Днес, 17 май, състезателите от клуб по ориентиране „Вариант 5" спечелиха пет първи, три втори и едно трето място в 47 състезания за купа „Абритус", организирани край Разград - местността „Пчелина". Над 150 състезатели от Варна, Нови Пазар, Русе, Разград, Търговище и Троян  се състезаваха в различните възрастови групи от 10 до 55години.

Отлично се представиха състезателите от Търговище Стела Николаева, Георги Тодоров, Валентин Кирилов, Петранка Ангелова и Калин Карачоров, които заеха първите места във своите възрастови групи. Пламена Маринова, Слав Вампоров, Радмила Сапунджиева останаха втори, а Даниел Николов трети.

В комплексното класиране отборът на „Вариант 5"-Търговище  се класира на второ място след „Академик"- Варна. Трети останаха „Компас-крос"-Русе.