Бивш футболист на „Лудогорец” от днес е треньор в тима. 35-годишният Шенер Ремзи ще е наставник на най-малките лудогорци – родени 1999 г. Досега техен треньор бе Диан Ангелов, който минава при по-големите – родени 1997 г. Първото занимание на Ремзи с малките двамата наставници проведоха заедно.
Самият Шенер Ремзи е от школата на „Лудогорец”, играл е и в елитните „Раковски”-Русе, „Шумен”, „Ботев”-Пловдив и „Черноморец”. Бе част от „Лудогорец” в последния сезон на отбора в „Б”-група, след това прекрати професионалната си футболна кариера.
С Ремзи треньорите от детската школа на „Лудогорец”, които са родом от Разград и са продукт на местната школа, стават трима, останалите са Диан Ангелов и Росен Иванов. Наставници в школата са и: Пламен Гетов, Георги Керкелов и Милан Чирич, шеф на Детско-юношеската академия на „Лудогорец” е Ивайло Котев.