Локо ПД и Пирин не излъчиха победител
Локо ПД и Пирин не излъчиха победител / geocities.com
Отборът на „Локомотив” ПД завърши 1:1 с „Пирин” във втората си контрола от лагера в Сандански. През първите 45 минути футболистите на Ясен Петров бяха по-активни, но след като Въндев, Камбуров и Сакалиев пропуснаха изгодни шансове да открият резултата, полувремето завърши без гол. В началото на втората част „орлетата” показаха, че нямат намерение да бъдат просто спаринг партньор и заиграха по-активно. Така се стигна до 58-та минута, когато от дъгата на наказателното поле бившият футболист на „Ботев” Стефан Костадинов с диагонален удар прати топката зад гърба на Кирил Акалски. Последваха две греди в сметката на благоевградчани, преди да дойде 87-та минута, когато юношите на „Локомотив” ПД Стайко Стойчев и Димитър Илиев изработиха изравнителния гол. Първият проби отлично по левия фланг и достави топката на Илиев, за който не бе проблем да изравни.

Съставът на „Локомотив” ПД: Ставрев, Мечечиев, Милиев, Иванов, Йошев, Димитров, Хейган, Даксон, Въндев, Камбуров, Сакалиев. През второто полувреме в игра се появиха Акалски, Горанов, Моралес, Илиев, Заков, Стойчев и Вели.