Велбъжд - Беласица
Велбъжд - Беласица / Влади Владимиров
Кюстендилският „Велбъжд” стартира пролетния полусезон с равенство на стадион „Осогово”- 1:1 срещу „Беласица”- Петрич. Отборът, воден от Иван Маринов пръв отбеляза гол, в 68- та минута точен бе Кирил Георгиев. Гостите изравниха чрез Георги Спасов в 82- та мин., при единствената си по- сериозна атака през второто полувреме. Кюстендилци повече трябва да съжаляват за изпуснатите 3 точки, толкова важни, за да може отборът да запази мястото си в Трета Югозападна лига.

Влади Владимиров

Дупнишкият „Марек” добави към актива си ценни 3 точки след успех с 4:2 над „Балкан”- Ботевград. „Германея” отстъпи с 3:2 като гост на „Ботев”- Ихтиман.
Лидерът „Хебър” продължи победния си ход след 2:0 над „Септември”- Симитли и увеличи преднината си пред втория „Оборище” на 9 точки. Отборът от Панагюрище направи 1:1 с „Пирин”- Разлог на свой терен.

Останалите резултати от кръга: Вихрен- Рилски спортист 3:0; Надежда Доброславци- Спортист Своге 1:1; Чавдар Етрополе- Миньор Перник 0:1; Банско- Сливнишки герой 2:2.