Пет медала за КК Мак Доналд
Пет медала за КК Мак Доналд / netinfo

Състезание по карате - Национална Купа България се проведе на 27-28 октомври. Участие взеха общо 250 състезателя от 23 клуба. От КК "Мак Доналд" се включиха 8 каратеки и завоюваха 1 златен, 2 сребърни и 2 бронзови медала.

При децата Мирослав Ледеров зае 5-то място в дисциплина ката (родени 2003 г). При родени 2001 г., Максимилян Емилов зае второ място в дисциплина кумите в кат. до 32 кг, в същата категория Диниел Цветков стана 5-ти. Благовест Кирилов се нареди на пето място в дисциплините ката и кумите в кат. +40кг. В дисциплина ката Анна Костадинова завоюва бронзов медал и пето място в дисциплина кумите.

При младша възраст Васил Павлов стана шампион в дисциплина кумите, Изабел Ризова завоюва сребърен медал в дисциплината кумите и пето място в дисциплина ката, Крум Плачков зае трето място в дисциплина кумите.

"Много съм доволна от представянето на състезателите ни, показаха хъс, желание и добра мотивация за игра. Във всеки един от тях се отчете напредък и се надявам на следващите състезание да могат да покажат още по-добре възможностите си", заяви треньорът на отбора Диляна Владимирова.