Турнир Силов трибой "Аполония"- Кюстендил
Турнир Силов трибой "Аполония"- Кюстендил / Дарик- Кюстендил
Турнир Силов трибой "Аполония" се проведе в Кюстендил, на общинския плаж. Участваха 20 атлети.  Надпреварата се организира от СК "Аполон-  Кюстендил, със съдействието на Общината. Дисциплините бяха клек, лег и мъртва тяга.

Дарик- Кюстендил

Теодор Александров спечели състезанието при младежите до 18 години. 2- ри се класира Ивайло Ангелов, а трети е Антоан Денков.

В категория- мъже до 85 кг,  1- во място за Ангел Атанасов, 2- ро за Божидар Борисов и 3- то за Симеон Симеонов.

Янко Харизанов се качи на най- високото място на почетната стълбичка при мъже над Втори е Васил Янев, а 3- ти Мартин Владимиров.

Турнира по Силов трибой "Аполония" в категория Про спечели Владислав Гергинов. 2- ри е Иван Майсторов, 3- ти се класира Любослав Буликин, а и 4- ти е Николай Георгиев.

Участници имаше и в категория- атлетична и хармонична мъжка физика, където спечели Цветомир Борисов, пред Михаил Димитров и Дани Иванов. При жените се конкурираха Мария Влахова и Ивета Костадинова.