Бронз за Августин Спасов и злато за Евелина Николова от Петко Сираков и Иван Илиев / БФБ

Августин Спасов спечели бронзов медал от международния турнир по борба "Петко Сираков и Иван Илиев", за младежи до 23 години. Състезателят на клуб "Васил и Георги Илиеви" заслужи отличието в категория до 59 кг, в класическия стил. Първи се класира турчинът Murat Firat, а втори националът на България в тази категория Николай Вичев.
Другият кюстендилски борец на турнира, Айрън Рамадановски се класира на 5- то място в категория до 85 кг. Бронзов медал заслужи дупничанинът Кирил Милов, а №1 е отново турски борец- Ali Cengiz.
Спортист №1 на Кюстендил за 2011 г., в анкетата на Дарик радио и община Кюстендил, Евелина Николова спечели златния медал в международния турнир, в категория до 55 кг при жените.

Бронз за Августин Спасов и злато за Евелина Николова от "Петко Сираков и Иван Илиев"
netinfo

Тази година, за първи път ще се проведе Европейско първенство за мъже и жени до 23 г., след 24 март в Полша. За там се готви и "Спортист №1 на Кюстендил за 2012 г. Милослав Методиев.