Янтра  Габрово с нова победа
Янтра Габрово с нова победа / netinfo

Отборът на „Янтра" Габрово постигна поредна победа в първенството на Северозападната "В" футболна група.

Този път възпитаниците на старши-треньора Христо Кирилов надиграха безпроблемно на стадион "Христо Ботев" слабака „Ситомир" Никопол с 2:0. Габровският тим бе по-добрият през цялата среща и заслужено стигна до трите точки.

Янтра поведе в резултата в началото на първата част,когато гостите си отбелязаха автогол за 1:0. В 41-та минута пък голмайсторът на отбора Ивайло Иванов-Гунди отбеляза второто попадение за „Янтра" и на практика реши двубоя.

Ето и всички резултати от 25-я кръг на Северозападна "В" група

Академик (Св) - Бали 2:1, Трявна - Ботев (Дим) 3:0, Павликени - Чумерна 3:0, Янтра - Ситомир 2:0, Сторгозия - Мария Луиза 0:1, Локомотив (ГО) - Локомотив (Др) 2:1, Бдин - Левски 6:2, Гигант (Бел) - Ботев (Вр) 0:2