1:1 между Видима-Раковски и Локомотив София
1:1 между Видима-Раковски и Локомотив София / Дарик Габрово

Отборът на „Видима-Раковски" не успя да победи "Локомотив" София вкъщи, след като двата тима завършиха наравно 1:1.

Срещата малко неочаквано започна с превес на гостите от София, които определено диктуваха темпото през първото полувреме и напълно резонно създадоха някои добри положения за гол пред вратата на севлиевци.

Така се стигна до 14-та мин. когато надеждата на столичните жлезничари Преслав Йорданов отбеляза по чудесен начин с глава.

До края полувремето тимът на Локомотив продължи да владее ситуацията на терена и пропусна да удвои аванса си.

През втората част домакините обаче излязоха пределно мобилизирани и решени да не загубят този двубой.

В 63 мин. грешка в отбраната на гостите позволи на защитника Александър Бранеков да изравни резултата.

Оттук до края на мача именно отборът на Видима - Раковски бе по-добрият и всячески се опитваше да стигне до решително второ попадение, но в крайна сметка резултата се запази непроменен.

След този мач тимът на "Видима" напусна зоната на изпадащите отбори и вече се намира на 13-та позиция с актив от 20 спечелени точки. Гостите от Надежда пък останаха на четвъртото място с 45 пункта.