Барабани и танци на Северния плаж
Барабани и танци на Северния плаж / netinfo

Фестивалът на барабанното и танцово изкуство, с което стартира тазгодишният Джулай морнинг в Бургас, ще има втора среща с бургаската публика на 30 юли.
Оранизаторите са поканили всички любители на танците и ударните инструменти в четвъртък на бургаския плаж. Купонът ще бъде в заведението Fame/известно като "Баркод", под Летния театър/. Неповторимата атмосфера, породена от енергичния ритъм на барабаните и красотата на бургаския залез ще накарат всеки зрител да се включи активно в магията на танца.
Водещ на дръм шоу – сесиите ще бъде талантливият бургаски перкусионист Асен Хайдуков, специализирал в Германия, Бъркли и Индия.
Фестивалът на барабанното и танцово изкуство се реализира с подкрепата на Община Бургас, Министерство на културата и Сдружение "Грижа за развитие".