Акулите хапят повторно
Акулите хапят повторно / Пресцентър

„Черноморец Бургас” отбеляза втора победа в контролите за зимната подготовка. „Акулите” биха коравия тим на „Спартак” Варна с 2:1. Заради лошото време мачът се игра на изкуствен терен в Поморие, вместо предварително обявения в кампуса до Сарафово.

Младият Преслав Йорданов откри головата сметка за бургазлии, в 26- та минута, след асистенция на новото попълнение Кристофър Уалембо. Французинът с конгоански произход подаде и за второто попадение на Преслав, през 33- та минута от двубоя.

През второто полувреме старши-треньорът Димитър Димитров направи десет промени в отбора, като само на вратата остана Стоян Колев. Последваха пропуски на Венцислав Христов и Борислав Балджийски. Иван Александров върна гол за варненци, в 86- та минута.