Лидерите на Острова не сгрешиха
Лидерите на Острова не сгрешиха / netinfo

Водачите във временното класиране на Премиършип постигнаха победи в мачовете от 23-тия кръг. Серията бе открита от Крауч и компания. Ливърпул отнесе опашкаря Уотфорд като гост с 3:0, а дългучът вкара в 40-тата и 48-та минута. Резултатът бе открит от Крейг Белъми  десет минути преди края на първото полувреме.

Челси разгроми Уигън с 4:0. Точни за „сините” бяха Лампард (13’), Робен (63’) и Дидие Дрогба(90’). За капак вратарят на гостите Крис Къркланд си вкара автогол 20 минути преди края на мача.

Освен в столицата и в Манчестър имаше голово шоу. Лидерът в класирането победи Астън Вила само за половин час. Джи-Сун Парк в 11-тата и Майкъл Карик в 13-тата минута решиха всичко началото на мача. Кристияно Роналдо оформи класическия резултат в 35-тата минута, а гостите вкараха почетния си гол в 52-та.