Гочето и Малкия Джангър загубиха от шампиона
Гочето и Малкия Джангър загубиха от шампиона / netinfo
Българският полузащитник Иван Русев беше титуляр при загубата на Левадиакос с 0:4 като гост от шампиона Олимпиакос в мач от 11-ия кръг на гръцкото футболно първенство.

Така тимът на Георги Василев записа второ поредно поражение и остана на 11-о място с 10 точки.

Домакините поведоха в средата на първата част чрез Йероклис Столтидис.

Иван Русев пропусна да изравни от чиста позиция в 35-та минута, а в ответната атака Дарко Ковачевич удвои за Олимпиакос.

След почивката се разписаха още Предраг Джорджевич от дузпа в 51-ата минута и Константинос Митроглу след малко повече от час игра.

В 80-ата минута гостите останаха с човек по-малко след червен картон на Каракостас.

Олимпиакос излезе начело в класирането с 24 точки, колкото има и АЕК, който е с мач по-малко. Трети е Панатинайкос с 21 точки.