Днес започва изкърпването на дупките по пътищата във Враца, обяви кметът Тотю Младенов.
Причината за закъснението е забавянето на тръжните процедури. Очаква се до края на месеца да започне и преасфалтирането на първите две улици, включени в списъка за ремонт.
“Ще се работи по трасета , за които има предварителна договорка с останалите дружества разполагащи с подземни комуникации, уточни кметът и добави, че закъсненията с ремонтите ще се компенсира във времето.