Полицията във Врачанско залови крадци на мобилни телефони. Кражбите са станали на 3 април в частна фирма във Враца, на 19 април от лекарски кабинет в МБАЛ “Хр.Ботев”, на 21 април от частен дом в областия град и на 27 април пред жилищен блок в Козлодуй. Два от телефоните са намерени и върнати на собствениците.
От пресцентъра на ОДП съобщават крадците с инициалите им – това са Ц.Г. криминално проявен от Враца, К.В. и криминално проявеният Г.И. на 31 г. също от Враца и 17 годишният Д.Г. живущ в Козлодуй. Всички преписки по случаите са изпратени в Районните прокуратури.