Гала-концерт на участниците в Международния фолклорен фестивал “Врачанска пролет” ще се състои на 30 април в читалище “Развитие”.
На 1 май от площад “Македония” до площад “Хр. Ботев” ще се проведе дефиле и концерт като част от програмата на фестивала. Проявата се провежда за втори път и е под патронажа на кмета на града Воислав Бубев.