Полицаи гонят “Мерцедес
Полицаи гонят “Мерцедес / netinfo

Лек автомобил “Мерцедес” се удари в електрически стълб и ограда в с. Ботуня след полицейско преследване. Водачът е избягал и от мястото на произшествието, съобщават от ОДП Враца. Полицаите подгонили колата, след като шофьорът не спрял на стоп-палка. От проведените издирвателни мероприятия и намерените вещи е установено, че водачът е неправоспособен 38-годишен мъж от с.Ботуня.