Обраха ресторант във Враца
Обраха ресторант във Враца / netinfo
Крадец обра ресторант „Славянски кът 4” във Враца. За случая в РПУ е съобщил дежурният на „Сити” СОТ, който заявил, че минути преди 4 часа на 22.09.2007 г. поставената в ресторанта апаратура е подала сигнал за нарушиние. Установено е, че неизвестният извършител е влязъл през счупено от него стъкло на входната врата. От касата липсват около 800 лв.