Сладка раздумка, лека музика и никакви съпруги, това е мечтата на всеки рибар. Около 50 любители и професионалисти на риболова се събраха днес на Гребната база на врачанския язовир "Дъбника". Нови 1500 кг риба пуснаха във водоема днес. Инициативата е на кмета на града Войслав Бубев. Най-запалените бяха уловили вече по някое шаранче, останалите се любуваха на кръговете, които правеха новите тлъсти шарани по повърхността на водата. Попитах някои от тях какво е риболова за тях - ето отговорите на баща, който беше довел и 14-годишната си дъщеря, както и на двама волни рибари от общинската управа - Краси Григоров и Рашо Тарльовски.
Чуйте прикачения звуков файл: