Фото-конкурс за деца в РИОКОЗ-Монтана
Фото-конкурс за деца в РИОКОЗ-Монтана / netinfo
Фото-конкурс „Да защитим правото си на безопасност”, организира Регионалната инспекция за опазване и контрол на общественото здраве в Монтана.

Проектът е спечелен пред Министерството на здравеопазването и е част от Националната стратегия за опазване живота и здравето на децата на пътя. В него могат да участват ученици от 5 до 8 клас от област Монтана, поясни Петя Кирилова, старши експерт от РИОКОЗ.

Снимките трябва да са в размер 9/13 на хартиен носител. На гърба на снимката трябва да се напише името на автора, училището, града и телефон за връзка. Крайният срок за подаването им в РИОКОЗ Монтана е 23 ноември. Предвидени са парични награди за отличените три рисунки и една поощрителна. Във фоайето на инспекцията ще бъде подредена изложба, а най-добрите рисунки ще бъдат направени във вид на плакат.