Двама са в ареста за притежание на наркотици
Двама са в ареста за притежание на наркотици / netinfo
Задържаха за 24 часа двама младежи от Враца за притежание на марихуана. При специализирана полицейска акция на 9 май т.г. служители на ОДП обискираха и иззеха от жилища и прилежащите им помещения в жк “Сениче” близо 1 кг суха тревна маса, реагираща на канабис и 850 нефабрично изработени цигари. Цигарите били подготвени за продажба, уточниха от пресцентъра на полицията във Враца. Младежите са на 19 и 22 години и срещу тях е започнало досъдебно производство.