Д-2 пеят във Враца
Д-2 пеят във Враца / netinfo
Д-2 ще пеят тази вечер във Враца. Концертът започва в 19.30 часа в двора на ЕГ “Йоан Екзарх” С него започва националното турне на рок-групата. То се нарича “На есен с песен” и цели да популяризира най-добрите училищни рок-групи в страната.

До два месеца ще бъде готов и интернет-сайт на който младите изпълнители ще могат да изпращат свои непрофесионални записи и материали, които ще бъдат класирани от интернет-феновете. След избора на най-добрата група, известните изпълнители се ангажират да подпомогнат записа на техния сингъл и изработката на професионален видеоклип, потвърди Митко Кърнев от Д-2.