17 май - ден на спорта във Враца
17 май - ден на спорта във Враца / netinfo

Община Враца ще отбележи Деня на спорта – 17 май с традиционната лекоатлетическа щафета.

Тази година в нея ще участват и представители на общинска администрация, като на последния пост ще е зам. кметът Тони Милева, в чиито ресор е и спорта.

Стартът ще бъде даден от площад “Македония”, състезателите ще минат през площад “Руски”, по булевард “Христо Ботев”, а финалът ще е пред сградата на Общината, където ще се проведе официалното награждаване на участниците. Заради щафетата ще бъде преустановено движението по маршрута още в 9,30. Старта е насрочен за 10 часа.