15 деца от врачанско - с награди по безопасност на движението
15 деца от врачанско - с награди по безопасност на движението / netinfo
Над 300 деца от врачанско се включиха в Националната кампания на МВР за спазване на правилата на движение. Всички те ще получат грамоти, съобщи днес началникът на КАТ Враца Николай Тодоров. С предметни награди са отличени 15 от най-добрите художници, като най-малките са от предучилищната група в село Галиче.

Утре в комплекс “Дъбника” представители на КАТ ще демонстрират пред деца от Враца как се контролира пътното движение.