Трето място зае отбора на Северозападната В група в Ловеч
Трето място зае отбора на Северозападната В група в Ловеч / netinfo
Трето място в турнира на “надеждите от аматьорския футбол” зае отборът на Северозападната “В” група. Днес в Ловеч водения от Сашо Ангелов тим победи с дузпи състава на Североизточната “В” група. Нападателят на “Павликени” Иван Златков откри резултата в 21- ата минута. След това създаде още две чисти голови възможности, които партньорът му в атаката Стоян Стоянов пропусна. Десет минути преди края Североизтока изравни и се стигна до изпълнение на удари от 11- ят метър за определяне на крайния победител. За Северозапада от бялата точка вкараха четирима футболисти между които Кавалски от “Чумерна” и Кр. Гавазов от “Локомотив” /Г. Оряховица/ и пропусна един. От Североизтока пропуски направиха двама и се стигна до крайното 5:4. От нашия регион в мача за третото място участие взеха още Хр. Петков, М. Радев, Л. Георгиев и Й. Василев. Заради висока температура екипът не облече Пламен Панайотов.